Stiletto Високи Потпетици Жените Пумпи Секси Посочи Пети Висока Пета Чевли Жена Сосема Нов Дизајн Партија Свадба Чевли
Ново

Stiletto Високи Потпетици Жените Пумпи Секси Посочи Пети Висока Пета Чевли Жена Сосема Нов Дизајн Партија Свадба

DEN 978.00
DEN 1029.60

Залиха

Производи Детали Пета Висина : 9cm Платформа : cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве молиме изберете големина во зависност од вашите нозе должина 1.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно, мерка ногата должина пред цел. потоа се избере правилната големина според нашите големина на табела. 2.Ако вашата нога има малку широк. вие треба да изберете една поголема големина. 3. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.

Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 6, 7, 8
Бренд Име:
Секси MM
Пумпа Тип:
Основни
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Горниот Материјал:
Sequined Платно
Пети Форма:
Посочи Пети
Повод:
Партија
Затворање Тип:
Лизга-На
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
PU
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
77HY575
Стил:
Моден
is_handmade:
Yes
Со Платформи:
Yes
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Плитки
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи

Поврзани производи