Стомакот Танц Додатоци Метал Сребро Појас за Жените Танц Облека Кристал Тело Накит Половината Синџир
Ново

Стомакот Танц Додатоци Метал Сребро Појас за Жените Танц Облека Кристал Тело Накит Половината Синџир

DEN 675.00
DEN 710.40

Залиха


Декларираните карактеристики

Танц Тип:
Стомакот Танцување
Пол:
Жените
Материјал:
Ацетат,Бамбус Влакна,Памук,Полиестер,Rayon
Број На Модел На:
#PS32
Стил:
Стомакот танц, хип синџир
боја:
Сребро.
Материјал:
Легура
Целосна Должина:
120cm
Дијамант Должина:
65cm
Затворање Тип:
Тока
Објектот Вклучуваат:
1* хип синџир

Поврзани производи