Стомакот Танц Половината Синџир за Жените Стомак Накит Bellydance појас
Ново

Стомакот Танц Половината Синџир за Жените Стомак Накит Bellydance појас

DEN 730.00
DEN 768.00

Залиха


Декларираните карактеристики

Танц Тип:
Стомакот Танцување
Пол:
Жените
Материјал:
Ацетат,Бамбус Влакна,Памук,Полиестер,Rayon
Број На Модел На:
#PS358
Стил:
Стомакот танц, хип синџир
боја:
Сребро.
Материјал:
Легура
Целосна Должина:
120cm
Дијамант Должина:
65cm
Затворање Тип:
Тока
Објектот Вклучуваат:
1* хип синџир

Поврзани производи