Stream Патеката Сува Резервоарот 40L D2 Водоотпорен Перница Сува Торба
Ново

Stream Патеката Сува Резервоарот 40L D2 Водоотпорен Перница Сува Торба

DEN 6288.00

Залиха

Големина : W320 x H560 x D260 mm / 40 L Материјал : Церада / Полиестер Сува Резервоарот D2 Серија ќе обезбеди голема погодност за корисниците кои сакаат да носат мали предмети или лаптоп во ранец. Се користи заедно со D2 Прилог Системи (стр. S11), Сува Резервоарот ја трансформира својата функција, од едноставна резервоарот на функционална ранец со партиции внатрешноста на чантата.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
ВОДА ПРО
Број На Модел На:
Сува Резервоарот 40L D2
Тип:
отворено торба

Поврзани производи