Stylesowner 2018 црна графити печати жените пумпи мода жените буци висока пета пролет свадба партија жените чевли посочи пети
Ново

Stylesowner 2018 црна графити печати жените пумпи мода жените буци висока пета пролет свадба партија жените

DEN 3089.00
DEN 4752.00

Залиха

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2, Ако не се задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации , ние гарантираме дека ќе се 100% се реши било каков проблем за вас .
3, Ако имате било какви прашања , ве молиме слободно контактирајте со нас , ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми за вас и да ви овозможи со најдобра услуга
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
Ако имате било какви прашања во врска со политика на враќање на, ве молиме слободно да не контактирате!
Ако производот е оштетен или друг проблем направени од страна на добавувачот, можете да се вратите на објектот за да ни во неговата оригинална состојба за враќање на парите или замена.
ПРЕВОЗОТ
1, ќе обезбеди бесплатен превозот од e Packet, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail , ние исто така снабдување други превозот методи за вашиот избор, како што се Ali Express превозот, DHL, EMS, ARAMEX, SF Express, UPS-от,ако има посебна потреба за испорака и ниски декларација,pls ме контактира или оставете порака во ред
2, Ние обезбеди важечка Следење на Број за сите парцели , можете да ги пратите на превозот статус онлајн по превозот
3, Обично ние треба 3-5 дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден.
Ве молиме контактирајте со нас за детали само во рок од 7 дена откако ќе се добие парцела.
Stylesowner 2018 црна графити печати жените пумпи мода жените буци висока пета пролет свадба партија жените чевли посочи пети
пета : за 8cm
големина : 34-40 EU
ПЛАЌАЊЕ
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.
Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела е испратен надвор.
Ако одберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени до вашиот дом само еден пат, или тоа ќе го испратите на вашиот локален поштата тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот.

Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Стил:
Моден
Повод:
Партија
Број На Модел На:
ST065
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
Дете Велур
Обвивка Материјал:
Синтетички
Платформа Висина:
0-3cm
Пумпа Тип:
Гладијатор
Затворање Тип:
Лизга-На
Insole Материјал:
Сплотени кожа
Бренд Име:
stylesowner
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Пета Тип:
Плоштад пета
Пети Форма:
Посочи Пети
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Моден Елемент:
Плитки
Outsole Материјал:
Гума
Сезоната:
Пролет/Есен

Поврзани производи