SUNSPICE Г-ѓа Индискиот Гроздобер Обетки Смола Антички Златна Боја Етничка Булчински Индискиот Накит Долго Капка Смола Dangle Обетки за Подарок
Ново

SUNSPICE Г-ѓа Индискиот Гроздобер Обетки Смола Антички Златна Боја Етничка Булчински Индискиот Накит Долго

DEN 279.00
DEN 416.16

Залиха


Информации : Mainstone : Кристал Материјал : Позлатен ЛЕГУРА Еколошки Стандард : Олово, Никел, Кадмиум слободни Носи Повод : Подарок / Свадбена / Партија / Матурска/ Годишнината/ Ангажирање Подарок за : Девојка / Жена / Мајка sunspice накит Карактеристики
моден накит дефинирате убавина
Colorize досадна облека и да ја направат забава
Разни скапоцен камен направен, безброј дизајни за да се избере
Накит за подарок прави односот поблиску и послатка
10005 октомври ноември НОВ СТИЛ

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
sunspice ms.
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Смола
Стил:
Етнички
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Број На Модел На:
FA4025
is_customized:
Yes
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Апликации:
Партија свадба подарок банкет Божиќ
подарок:
девојка мајка пријател
луксузна мода:
гроздобер антички ретро етнички
Стил:
Вавилон, Турција, Готски, судот, Индија, Египет, Грција
Транспорт штета или изгуби:
ја
намалувањето продажба:
Набавка на услуга
секој стил боја> 2 парчиња или 100$:
-10% попуст
превозот:
следење на број , може да пратите
трговија на големо > 120$:
БРЗА ИСПОРАКА DHL ARAMEX

Поврзани производи