SUNYIK 7 Чакра Камен Жица Завиткан Призмата Точка Gem Камен Исцелување Реики Pendant (Слободен Синџир)
Ново

SUNYIK 7 Чакра Камен Жица Завиткан Призмата Точка Gem Камен Исцелување Реики Pendant (Слободен Синџир)

DEN 143.52

Залиха

Можеби како Тип : 7 Чакра Камен Жица Завиткан Призмата Точка скапоцен камен Pendant Аметист Кварцен Кристал Големина Детали(Приближно) : 52x33mm; Дупка : 5mm Количина : 1 Pc Тежина(Приближно) : 7 Грам/Pc Метал Тип : 18 KGP Состојба : Нова
ВНИМАНИЕ
Ве молиме да ги Прочитате сите аукција услови пред да наддавање, ви благодариме! Фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во описот за големината детали. Ние да се потрудиме да ја претставуваат нашата камења и накит прецизно. Понекогаш поради флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори, таму можни се мали варијации во бојата. Ќе добиете слични еден како на сликата.
Контактирајте Со Нас
Добредојдовте да не контактирате ако имате било какви прашања. Вашиот е-мејл обично ќе се одговори во рок од 24 часа, од понеделник до сабота и како е можно поскоро за време на викендите. Ако не се добие одговор во рамките на овој временски период, ве молиме проверете ја вашата СПАМ или РЕФУС пошта кутија за нашиот одговор.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
SUNYIK
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
D
Обликотшема:
призма
Метали Тип:
18KGP
Големина Детали(Приближно):
52x33mm;Дупка
Количина:
1pc
Тежина(Приближно):
7 Грам/Pc
Состојба:
Нови

Поврзани производи