Супер Б ТБ-1708 сунѓерот Чистење со четка за уредно рамка синџир почисто со нечистотија и остатоци.велосипед за чистење со четка,постави алатка
Ново

Супер Б ТБ-1708 сунѓерот Чистење со четка за уредно рамка синџир почисто со нечистотија и остатоци.велосипед

DEN 504.00
DEN 671.52

Залиха


Супер Б ТБ-1708 сунѓерот Чистење со четка за уредно рамка синџир почисто со нечистотија и остатоци.велосипед за чистење со четка,постави алатка
TB-1708, сунѓер четка, работи добро на рамка или на други места, со нечистотија и остатоци.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Ризик
Тип:
четка за чистење
Уметноста НЕМА.:
TB-1708
Функција:
велосипедот чисти алатка
За:
велосипедот алатка
Употреба:
велосипедот чиста четка
Одговара за:
велосипед комплет за чистење
велосипед за чистење со четка во собата:
за MTB велосипед, патот велосипед
велосипедот почиста:
измијте синџир
Тип:
велосипедот поправка алатка
велосипед чистење на собата:
cleaning tool
велосипед четка:
за чистење на велосипедот

Поврзани производи