Супер Силен Носат Риболов Линија Луер 100 Бела Најлон 1.0 - 8.0 # Рок Риболов Најлон Линија Свежи/Сол Спортови на Вода опрема,
Ново

Супер Силен Носат Риболов Линија Луер 100 Бела Најлон 1.0 - 8.0 Рок Риболов Најлон Линија Свежи/Сол Спортови

DEN 224.00
DEN 422.40

Залиха

Почитувани купувачот ,ви Благодариме за доаѓање до нашата продавница. Никогаш не сум имал таква ниска цена , Не пропуштајте ја последната Можност !
Пакет Листа : 1 Парче 100 Риболов Линија
Ако ви се допаѓа други Lenght или стил риболов Линии ,ве молиме
Посетете ја Нашата Продавница Дома, ве молам

Декларираните карактеристики

Линија Број:
1.0, 1.2, 1.5, 2.0, 2.5, 3.0, 3.5, 4.0, 5.0, 6.0, 7.0, 8.0
Метри:
100
Со Владетел или Не:
No
Позиција:
Резервоар Езерцето,Река,Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро
Со Скала или Не:
No
Бренд Име:
SeaKnight
Материјал:
Најлон
Обликот:
Ниво
Број На Модел На:
Z101YX001
Пловни Карактеристика:
Лебдат Линија
Должина:
100M
Број На Модел На:
Z101YX001
боја:
Бела

Поврзани производи