Супер Светло MR16 КОЧАН 9W 12W 15W ПРЕДВОДЕНА Крушка Светилка MR16 12V ,Топло Бела/Чисто/Ладно Бела led ОСВЕТЛУВАЊЕ
Ново

Супер Светло MR16 КОЧАН 9W 12W 15W ПРЕДВОДЕНА Крушка Светилка MR16 12V ,Топло Бела/Чисто/Ладно Бела led ОСВЕТЛУВАЊЕ

DEN 537.60

Залиха

MR16 12 V КОЧАН LED Сијалица 9 W / 12 W / 15 W центарот на Вниманието LED светилка топло бела / бела / кул бело LED Светла
Спецификации :
100% ! Висок Квалитет!
*База приклучок тип : MR16
* Lumens : 450 LM 750 LM 1050 LM
*Боја на сијалицата : Сребро.
*Вкупна моќ : 9 W/12 W/15 W
* Напон : Само 12 V
*Животниот век : 50.000 часови
* Големина на (D*L) : 50mm * 55мм 50mm*65mm 50*82mm

Декларираните карактеристики

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
9w, 12w, 15w
Поддршка Dimmer:
Да, Нема
Тип На Објект:
LED Светилки
Бренд Име:
HAILEEYOUNG
Led Сијалица Тип:
Вниманието Сијалица
LED Чип Модел:
SMD5730
сертификација:
CE,RoHS
Прозрачна Флукс:
250 - 499 Lumens
Обликот:
U-облик
LED Чип Бренд:
Epistar
Повод:
дневна соба
Број на LED Чип:
1 buc
Напон:
12V
Зрак Агол(°):
120°
Просечен Живот (часот):
5000
База Тип:
MR16
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Моќ Толеранција:
3%
Должина:
87MM

Поврзани производи