Свадба Бебе Сувенири Антички Бакар Ангел Шише Настроената Булчински Туш Корист&Подарок За Гости 80 парчиња/многу Партија Услуги
Ново

Свадба Бебе Сувенири Антички Бакар Ангел Шише Настроената Булчински Туш Корист&Подарок За Гости 80 парчиња/многу

DEN 3498.00
DEN 3802.56

Залиха


Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен.
Шише настроената доаѓа спакувана во бакарна боја кутија со срце акцентирани filigree дизајн и јасен прозорец за лесно прегледување.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Бакар organza лента и "За Вас" корист ознака завршува корист.8cm
Фото како што е подолу :
Ако овој објект има различна боја или дизајн и ќе не остави порака кој сакате, ние ќе испорака по случаен избор.

Декларираните карактеристики

Повод:
Денот на мајката,Роденден,Забава,Куќа се Движи,Кинеската Нова Година,Венчавка,Денот на Вљубените,Децата Ден,Денот на Таткото,Годишнина,Свадба & Ангажирање,Божиќ,денот на Благодарноста
Број На Модел На:
ww
Шема:
Ангел
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Број на Компјутери:
1pc

Поврзани производи