Свадба Додатоци Висок Квалитет Faux Крзно Bolero Долги Ракави, слонова коска Свадба Јакни Зима и Топло, Палта Невеста, Свадба Грб PBJ08
Ново

Свадба Додатоци Висок Квалитет Faux Крзно Bolero Долги Ракави, слонова коска Свадба Јакни Зима и Топло, Палта

DEN 859.00
DEN 954.24

Залиха


П : Ќе ми се облекуваат точно одговара на бојата јас го гледате на вашиот веб-сајт?
A : Не може да биде мала разликата помеѓу вистинскиот dresss боја и она што го гледате на фотографијата во зависност од вашиот компјутерски монитори, display settings. Ако сакате промена на некој дел треба да се наплатат дополнителни трошоци.
Тука е големини за bolero (тоа е нормално за 1-2cm разликата се должи на рака мерка)
рамо до рамо : 42cm
должина на ракав : 53cm
armhole : 40cm
bicep : 36cm
Ако фустани имате било какви проблеми откако ќе ги добие, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се реши овој проблем во рок од 48 часа! Ние не прифати да се врати назад за да нема причини . Прилагодувањето пати се забележани на секоја dresss производот страница. Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Свадба јакна е една големина за мал големина.
Внимание Ве Молиме :
1.Тоа ќе трае 30-60 дена.Но, ние ќе го избере побрзо превозот метод за вас. Обичај природата на нашата фустани значи нашата откажување и политика на враќање е построги од други предмети, така што е важно да се цел внимателно. Покрај тоа,ние треба полнење друга $10-$25 ако вашиот фустан е плус големина(16 W-26 W).
П : Колку далеку однапред треба да јас цел мојот фустан?
A : прилагодувањето време за повеќето посебен повод и свадба партија фустани е 7business дена, но некои фустани со повеќе елаборат дизајни или детали може да потрае подолго за да се прилагоди.
П : Може ли да цел овој фустан во различен стил/ткаенина/должина?
A : Секој фустан е внимателно да се скроени да одговараат токму она што можете да го видите на фотографијата.
П : Може ли да го врати или да го раскине фустан ако јас го промени мојот ум?
A : Дури и стандардна големина фустани се направени да нарачате за секоја клиенти. Не се погодни за плус големина.Ве молиме Имајте во предвид : Ние изберете Кина Пост Resistered Воздух Mail за бесплатен превозот .

Декларираните карактеристики

боја:
Слонова коска
Големина:
One Size
Тип На Објект:
свадба обвива
Техника:
Предиво Обоена
Бренд Име:
FANOVAIS
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Faux Крзно
Број На Модел На:
PBJ08
is_customized:
No
боја:
како на слика
Големина:
One Free Size
Тип На Објект:
Свадба Свадба Јакна
Точка име :
Свадба Додаток
објектот стил:
Faux Крзно Свадба Bolero
Карактер:
Зимски Свадба Заврши
Слика Тип:
Вистински Слики
Повод:
Свадба или Посебен Повод Партии
Видови:
Свадба Палто за Зима

Поврзани производи