T5 времето pulleys 15mm ширина 30 заби ,60teeth 400-T5-15 појас се продава од пакет
Ново

T5 времето pulleys 15mm ширина 30 заби ,60teeth 400-T5-15 појас се продава од пакет

DEN 1899.36

Залиха


Вовед
Макара Тип :
30-T5-15timing макара
забот тип : T5
Забот број : 30
ширина : 15mm
род : 25mm
завртка дупка : 2*М3
Материјал : Алуминиум
Страната : двоен прирабници
Центар : еден хаб
количина : 1pcs
60-T5-15timing макара
забот тип : T5
Забот број : 60
ширина : 15mm
род : 16mm
завртка дупка : 2*М3
Материјал : Алуминиум
Страната : двоен прирабници
Центар : еден хаб
количина : 1pc
Појас Тип :
400-T5-15 времето појас
забот тип : T5
Забот број : 80
ширина : 15mm
Должина : 400mm
Материјал : Гума со стаклени влакна
количина : 1pcs
Пакување :
1.Според нашите Норвешка клиент Ние продаваме алуминиум времето pulleys и времето ремени со pack .
Еден пакет содржи :
1pcs 30-T5-15 времето pulleys
1 парче 60-T5-15 времето pulleys
1 buc 400-T5-15 времето појас
Ние, исто така може да се продаде мерењето pulleys и времето ленти, според вашите потреби.
се продава од пакет или парче.
Ако сеуште имаш некој проблем , pls. се чувствуваат слободни да контакт.
ДОБРА ВЕСТ :
НИЕ ЌЕ ИСПРАТИ ЗАВРТКИ ЗА ДА СЕ ВКЛОПИ СО PULLEYS ЦЕЛ
Контакт : Trista Zhang
Нашите trademanager број, cn1000263857 или botoufortune
Начин на плаќање :
или Банкарски трансфер
Ќе плаќаат провизија од 3% за оваа цел
Други Производи :
бесплатен превозот gt2 Отвори Времето Појас 6mm ширина 10m должина 10meters/многу US$ 19.00 /многу
10 метри / многу
GT2 Времето Макара понесе 8мм 20 заби Ширина 6mm 10pcs/многу US$ 20.00 /многу
10 парчиња / многу
бесплатен превозот gt2 Времето Макара 20 заби Ширина 6mm Продаваат од страна на пакет за 3 D печатач 10pcs/многу US$ 20.00 /многу
10 парчиња / многу

Декларираните карактеристики

Материјал:
Легура
Број На Модел На:
T5
Тип:
Времето
боја:
Сребро.
Појас Ширина:
20mm
Тип:
T5
прирабница:
двојно прирабници
центар:
еден
забот број:
30 60
Материјал:
Алуминиум
Место на Потекло:
Кина (Копно)
центар дупка:
според клиенти посебни барања
is_customized:
Yes

Поврзани производи