TARCHIA 2018 нови машки живот е подобар од кампот на пожар т-shir памук мажите кратко sleeve момче секојдневен homme tshirt блузи tees плус
Ново

TARCHIA 2018 нови машки живот е подобар од кампот на пожар т-shir памук мажите кратко sleeve момче секојдневен

DEN 405.00
DEN 623.52

Залиха


Декларираните карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Моден
Бренд Име:
TARCHIA
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Маскирани:
No
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Оган

Поврзани производи