TARCHIA 2018 нови pullover машки модни т-shir кочница памук мажите кратко sleeve момче секојдневен homme tshirt блузи tees плус
Ново

TARCHIA 2018 нови pullover машки модни т-shir кочница памук мажите кратко sleeve момче секојдневен homme tshirt

DEN 403.00
DEN 619.68

Залиха


Декларираните карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Моден
Бренд Име:
TARCHIA
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Маскирани:
No
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Кочница

Поврзани производи