Тастатура за Прашина Маска Pleuche Tassel Складирање Торба За 61 Клучни Пијано Бургундија Пурпурна SYT9066
Ново

Тастатура за Прашина Маска Pleuche Tassel Складирање Торба За 61 Клучни Пијано Бургундија Пурпурна SYT9066

DEN 153.00
DEN 191.52

Залиха


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[32833]
[xlmodel]-[custom]-[32833]
[xlmodel]-[custom]-[32833]
[xlmodel]-[custom]-[32833] Опис
Состојба : Нова
Материјал : Pleuche
Големина на :
За 61 Копчињата На Поклопецот
100*50*10СМ/39.37*19.69*3.94"
Пакет вклучувајќи : 1 buc тастатура прашина маска (Други додатоци Не се вклучени)
Answer : ___________________________ Note :
1.Мало боја аберации може да постои, бидејќи на различни поставки на екранот,се надевам, ќе може да се разбере.
2.Поради рачни мерења на локации , може да се 1-2cm отстапување постои,се надевам, ќе може да се разбере.
[xlmodel]-[производи]-[32830] најпопуларниот
[xlmodel]-[custom]-[32828] Услови за користење на услугите

Декларираните карактеристики

Материјал:
Сомот
Бренд Име:
RUBYLOVE
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
SYT9066

Поврзани производи