TCMT Мотоцикл Пред Надворешниот Обтекател Шофершајбната Воздух Deflector За Харли Туринг Електра Улица Три Глајд Ултра lFLHX FLHTK 14-17
Ново

TCMT Мотоцикл Пред Надворешниот Обтекател Шофершајбната Воздух Deflector За Харли Туринг Електра Улица Три

DEN 12319.00
DEN 15023.52

Залиха

Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 2 работни дена (off-должност во викенд). Ако не се добие одговор од нас, тогаш ве молиме проверете го вашиот ѓубре или спам поштенско сандаче.
ве молиме изберете еден ви треба точно. Секоја парцела е испратено со препорачана Postsince тоа е побезбеден. Гаранција доаѓа со една година гаранција .
Карактеристики
Резервни 100% Сосема Нов
Лесен за инсталација и без инсталирате инструкции,хардвер Монтажа не се вклучуваат
Претходна направени навој дупки за лесно да се закачите на внатрешниот обтекател. Обично, Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по плаќање дозвола.
Не-Монтажни стил.
Ова е совршена замена за вашиот разбиена, носи, или изгребан обтекател школка!
Направен од дебела суровини ABS вбризгување-моделирана пластична, тоа доаѓа со убава мазна површина директно од шприцоване машина.
Обтекател Боја : Живописни Црна (насликани заврши, сјајна црна)
Воздухот Deflector Боја : Чад
Обтекател Пропустливи Акцент доаѓа со 3 M селотејп
Напомена : две стилови&B е на располагање, тоа 's не само на боја, различни.
Fitment
Одговара За '14-17 Електра Глајд, Стрит Глајд, Ултра Ограничен и Три Глајд моделите. Ние снабдување со бесплатен превозот услуги, со користење на Кина Пост Воздух Mail (CPAM). Овие трошоци се на купувачот одговорност. Купувачите треба да се плати за враќање на трошоци и ние ќе ви ги плати трошоците за време фактурирани Повратни информации Ако ние не сме задоволни со производот или услугата ,ве молиме контактирајте со нас и не ни даваат негативни или netural повратни информации,Ние мора да ви даде задоволително решение. Ве молиме контактирајте со нас за поправка или враќање, ако било defectives . Се враќа Во случај на објектот е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 30 дена од приемот, ќе организираме reship или наплата. Методи за плаќање Ние прифаќаме Alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку безбедна .

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
TCMT
Објектот Тежина:
0kg
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Пластика
Име На Модел:
XF2906173-01-E, XF2906173-01-Б
Motobike Направи:
Харли-Дејвидсон
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Стил:
имаат два стил
Fitment:
Одговара За 14-17 Електра Глајд, Стрит Глајд, Ултра Ограничен, Три Планирам

Поврзани производи