TDPLD1 TDP-LD1 75016689 за TOSHIBA TDP-D1 TDP-D1-НИ Проектор Крушка Светилка со домување
Ново

TDPLD1 TDP-LD1 75016689 за TOSHIBA TDP-D1 TDP-D1-НИ Проектор Крушка Светилка со домување

DEN 2218.00
DEN 2880.00

Залиха

проблемот на квалитетот, размена на прв, а Потоа се врати. Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас пред да остави Негативни или Neture повратни информации ,Ние секогаш се трудиме за 100% задоволството на клиентите. Пратката ќе биде прогласен како подарок со пониска вредност за лесно царинење
5. целосна исплата мора да се направи во рок од 7 дена од денот на поставување на својата цел,ви Благодариме за вашиот љубезно соработка. Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања,Тоа е одговорност на изразат компанија
1. Под речиси исто време на испорака, ние имаме право да се избере нова експрес начин доколку тоа е потребно.ако парцели не пристигна во вашата рака,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате директно,ние ќе се потрудиме да ви помогне да го провериш и да ја поправите до овој проблем
EMS ќе биде траеше околу 8-15 дена да пристигнат. Однапред ви благодариме. инаку ние не прифаќаме тоа
3.
TDPLD1 TDP-LD1 75016689 за TOSHIBA TDP-D1 TDP-D1-НИ Проектор Светилка светилки со домување
Се КРИЕШЕ : Меркур Светилки
Број на модел : TDPLD1 TDP-LD1 75016689 за TOSHIBA
is_customized : Да
Примена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,Едрење
Тип : Замена На Проектор Крушка Светилка
За нас : Производител
Припаѓаат на : Компатибилност
Компатибилност : крушка светилка за Toshiba TDP-D1 TDP-D1-НИ
Се користи : бизнис,училиште,образование,дома
Квалитет : со Висок квалитет со компатибилен
Со Станбен или не : со домување
Пакување : 1 единица за секој обична кутија
1.Ви благодарам многу за вашата помош љубезно
3. Ние ќе брод да ја стандардната адреса во Aliexpress ако не информира нас,и телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашиот адреса
6.
DHL ќе биде зеде за 4-7 дена да пристигнат. Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, Кредитна картичка, Visa,Банка до Банка. Негативните или Neture повратни информации не може да се справи со anythings,Тоа не е ништо за вас, Не мислите дека е така?
1.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
XLPROLABU
Број На Модел На:
TDPLD1 TDP-LD1 75016689 за TOSHIBA

Поврзани производи