тест многу добар производ G86-630-А2 G86 630 А2 bga чип reball со топки IC чипови
Ново

тест многу добар производ G86-630-А2 G86 630 А2 bga чип reball со топки IC чипови

DEN 295.20

Залиха


Декларираните карактеристики

Тип:
Вози IC
Број На Модел На:
G86-630-А2
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Состојба:
Користи
Примена:
компјутер
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Напон:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
SUHMS
Пакет:
BGA

Поврзани производи