тесто дизајн 6 дупка Savarin моделирање на Силиконски bakeware торта декорирање Kugelhopf Цвет во Косата силикони торта мувла бесплатен превозот
Ново

тесто дизајн 6 дупка Savarin моделирање на Силиконски bakeware торта декорирање Kugelhopf Цвет во Косата силикони

DEN 618.00
DEN 686.88

Залиха

5 cm висока : 5cm [Опис на Производот] : Висока Температура опсег : 230°c, Минимална : -40 °c [Опис на Производот] : Боја испрати случајно [Производ Пакет] : Polybag со насловот картичка. Ве молиме контактирајте со нас. Да се избегне, бидејќи големина не ги исполнува вашите потреби и барања, и се враќа. Објекти купување ќе биде предаден во 3-7 дена. Секој од нашите производи има детални големина марка. Повеќето земји имаат песна и знак евиденција. Не грижете се ако не сте добиле стоката или добиле било каква штета или недостатоци. Бидејќи логистика одлагање, да ни даде помалку од 4 ѕвезда повратни информации не е фер. Вашите повратни информации, добра или лоша, е наша најдобра поддршка.) Дојде време е утврдена од страна на давателите на поштенски оператори, и ние не може да ветување за да се контролира. Превозот со Пост Регистрирани Воздух Mail. Ве молиме да го прочитате детални информации и слики пред да го купат.
Продавачот Потсетник ви Благодарам многу за доаѓање до нашата продавница. Не ни даде помалку од 4 ѕвезда повратни информации за оваа причина. Пред купување, прочитајте ги инструкциите внимателно. Кога ќе обезбеди фотографии и докази. Од денот на испорака, 10 дена може да ја прими стоката. Карго одложувања, ве молиме да се разбере. Ако вашата цел е помалку од $ 5, бесплатен превозот. Ако ви треба подобро следење, одберете e Packet Превозот.
[Име на производ] : Класичен Цвет Серија Силикони силикони НЕ-стап Мус желе пудинг bakeware [Производ материјал] : Храна одделение силиконски [Спецификација на Производот] : Должина : 30cm ширина : 17. Откако ќе го добиете производот, ние се надеваме да го добиете вашиот искрени Повратни информации. Ние ќе рефундирање или ре-пратката. Ако треба да биде многу брзо за да се добие стоки, ве молиме изберете DHL / EMS курир таквите канали. Не земјата на дестинација следење на информации. Ние ќе бидеме врз основа на повратните информации, подобрување на квалитетот на стоки и услуги.

Декларираните карактеристики

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS,LFGB,CIQ,ФДУ
Материјал:
Силиконска Гума
Непристојни Слика:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Сексуално Сугестивна:
No
Број На Модел На:
DL-7061
Бренд Име:
EZ ПЕЧЕЊЕ
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
храна одделение силиконски
Обликот:
Savarin,Kugelhopf,Цвет
Тип:
торта материјали,торта Алатка, торта тави,Bakeware
Погоден за:
Торта,Леб,Косата,чоколадо,Желе
Функција:
Да се направи сладолед .сапун. свеќи.isomalt
Предности:
Не-стап,Лесен за употреба,Супер Лесно да се Чисти
Употреба:
Микробранова Безбедно Фурна Безбедно Замрзнувач Безбедно машина за миење Садови безбедно
Температура:
-40℃--- 240℃
Количина:
1pcs
Пакување:
oppbag

Поврзани производи