Тибетската Стил dZi Монистра Насоки, Природни Една врата, Обоена, Фацетирани Круг, Мешана Боја, 10мм во дијаметар, Дупка: 1mm
Ново

Тибетската Стил dZi Монистра Насоки, Природни Една врата, Обоена, Фацетирани Круг, Мешана Боја, 10мм во дијаметар,

DEN 1729.00
DEN 2160.96

Залиха


Тибетската Стил d Zi Монистра Насоки, Природни Ахат, Обоена, Фацетирани Круг, Мешана Боја
Големина : за 10мм во дијаметар, дупка : 1mm; за 37pcs/влакно, 13.7".
Тибетската d Zi монистра направени од тибетската ахат, симбол на благородништвото. Луѓето ги красат или се поклонуваат нив, бидејќи тие се верува дека за да се донесе среќа и задоволство. Поради монистра се обоена, боја може да се разликува малку.
Жешка Тема : >>> ИНФОРМАЦИИ : 1. 1 пакет = 1 влакно во нашата продавница. Ако немате идеи за објектите' точната количина, ве молиме контактирајте со нас слободно. 2. Ако не можете да се најдат предмети на кој сте го купиле пред тоа, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да проверите дали производи се во акции или не. 3. Ако сакате прогласи пониска вредност, ние може да ви помогне да го направите тоа. Ве молиме имајте во предвид колку пари сакате да прогласи или да се прогласи како подароци или други. 4. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат. Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја. 5. Ние се нудат "Бесплатни Изразат Испорака" ако купите над $169 (освен накит прикажува & подарок кутии). 6. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате. Ние може да се земе фотографии за производи за потврда пред испраќање.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
G-G036-10мм
Објектот Тежина:
283 g
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
мешана боја
Стил:
Тибетската Стил
Употреба:
Монистра
единица:
5Strands
Материјал:
Тибетската Ахат

Поврзани производи