TIMETANG Вистинска кожа жените чевли се меша бои есен се лизга на секојдневен чевли на жените мокасини гроздобер рамни чевли жена C166
Ново

TIMETANG Вистинска кожа жените чевли се меша бои есен се лизга на секојдневен чевли на жените мокасини гроздобер

DEN 1093.00
DEN 2186.88

Залиха


моден жените чевли се лизга на жена мокасина трговија на големо станови чевли патики причинско-медицинска сестра чевли жена круг пети флексибилни возење мокасина
ЗАБЕЛЕШКА!!! 1.За боја Ако се двоумите за сликите ние шоу, можете да побарате од нас за вистински фотографии. Моделот покажува може да има некои разлика со оние вистинските ! 2.За големината Pls белешка ако вашата нога е дебел или широк,ние ви препорачуваме да изберете една големина поголема ,Па ве молиме да се мери со големината на вашиот нога пред да направите нарачка ! Превозот следење на број ќе датотека во редоследот по кои се испраќаат,можете да ги пратите на тоа. Повратни информации : 1 Ние зависи од вашето задоволство да успее,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек 2 Ние секогаш ги цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти, pleaes ни даде можност да се решат сите проблеми кои може да се вознемири и фрустрираат вас. 3 ве Молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе се чувствувате задоволителен со нашиот одговор. Добредојдовте на редоследот и ќе ви даде екстра попуст.Ви благодариме!

Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Мешани Бои
Insole Материјал:
PU
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Лизга-На
Број На Модел На:
C166
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Бренд Име:
TIMETANG
Пети Форма:
Круг Пети
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Станови Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
PU
Моден Елемент:
Шиење
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума

Поврзани производи