TIVDIO Безжична Свири Предупредување со Аларм Врата со ПИР Сензор за Движење Инфрацрвениот Детектор Индукција на Портата за Влез на Врата Бел Дома F9506B
Ново

TIVDIO Безжична Свири Предупредување со Аларм Врата со ПИР Сензор за Движење Инфрацрвениот Детектор Индукција

DEN 691.00
DEN 897.12

Залиха


Инфрацрвен сензор детектира движење и праќа сигнал до примачот.
Користејќи високо квалитетни увезени сонда, не пропуст. Исто така, обидете се да се задржите во некоја јасна патека до примачот, така што можете да ги добиете оптималните перформанси. Целосна плаќање мора да бидат примени во рок од 7 работни дена од денот на аукцијата завршува, ако имате проблеми за правење на плаќањето, ве Молиме контактирајте со нас што е можно поскоро. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Враќање
1.
TIVDIO Безжична Свири Предупредување со Аларм Врата со ПИР Сензор за Движење Инфрацрвениот Детектор Индукција на Портата за Влез на Врата Бел Дома F9506 B
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Едноставна операција, со приложување тоа каде ќе посакате. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот, ние ќе ви понуди право на враќање адреса.
Волумен прилагодливи. За било размена или враќање на средствата, ние треба производот мора да биде во оригинална состојба, вклучително и на кутија, и сите додатоци.
Пакетот Вклучува : 1 x Приемникот 1 x ПИР Сензор 2 x Помине 1 x сигурен чекор 1 x англиски јазик Прирачник за Корисникот
Плаќање
1. Ви благодариме за вашето разбирање.
Може да се користи во продавници, продавници, пазари, домови, банката и некои други места. Ние брод на Alixpress адреса на САМО. Aliexpress прифати Зачувам/ Кредитна картичка/ / Пари Booker ! како што се Visa,Web Money (познато како WM), TT трансфери, Western Union, Qiwi паричник, Бразил Boleto и така натаму. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка од 5. Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.

Декларираните карактеристики

Itercom:
No
Тип На Објект:
Безжична Врата
Екранот:
Никој
моќност:
Сува Батеријата
алармот:
No
Бренд Име:
TIVDIO
Функција:
Никој
Комуникациски Интерфејс:
Безжичната

Поврзани производи