Tonlinker Покрие налепници За Мицубиши Outlander -18 Автомобил Стил 1 BUC ABS Светлата на вредноста копчето покрие случај налепница
Ново

Tonlinker Покрие налепници За Мицубиши Outlander -18 Автомобил Стил 1 BUC ABS Светлата на вредноста копчето

DEN 489.00
DEN 575.52

Залиха


Висок Квалитет Tonlinker Покрие налепници За Мицубиши Outlander 2016-18 Автомобил Стил 1 BUC ABS Светлата на вредноста копчето покрие случај налепница
инсталирање на овој производ да се вашиот автомобил е многу лесно , производи кои се здружени 3 M двојно двострано лента,ви Благодариме.
Внимание :
1.Ве молиме имајте во предвид на вашиот автомобил модел и година
2.Било кој друг автомобил модел ве молиме да ги споделите со нас
3.Одговара за левата рака диск
Пакет Тежина : 0.5 kg 1.1 Компјутери по собата.
2.Изработен од ABS 3.тоа е одговара за Мицубиши Outlander 2016-18
4.лесно да се инсталира.
5.професионален дизајн, трговија на големо за извоз.
6.3 M е очекувајте под трим,само се држи на автомобил,тоа е лесно да се инсталира.
7.1 година гаранција. Инструкции за инсталација 1.Се осигура дека на површината од кои производот е да се примени е чиста ,сува и слободен од сите масла ,масти и восок. 2.Се утврди точната локација на производот. 3.Отстрани заштитен слој од лепило, усогласување внимателно и потоа притиснете цврсто за да се обезбеди соодветна лепливоста. 4. Не го помрднувајте производ или перење на вашиот автомобил во рок од 24 часа по инсталација

Декларираните карактеристики

Налепница Сместување:
Централната Конзола
Бренд Име:
tonlinker
Материјал:
Пластични

Поврзани производи