Топ Дизајниран 10PCS Европски Антички Кујна Рачки на вратите Керамички Печатење Шкафот Гардероба Фиока Кабинет Повлекува Рачки & Копчиња
Ново

Топ Дизајниран 10PCS Европски Антички Кујна Рачки на вратите Керамички Печатење Шкафот Гардероба Фиока Кабинет

DEN 3168.00
DEN 4872.96

Залиха

100% Сосема Нов и Висок Квалитет.
б) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Враќање такси превозот треба да се плати од страна на купувачот.Висок квалитет на производот,разумни цени,одличен услугата на купувачи и сигурен кредитна стои е нашата начело. Поддршка Aliexpress Зачувам.
Меѓународни купувачиве МОЛИМЕ ВНИМАТЕЛНО ЗАБЕЛЕШКА :
а) Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или такси превозот. Ако во 14 дена,може да се врати или размена. Пакетот Вклучува : 10 PCS Мебел се Справува со Монтажа Завртки (Нема други Додатоци)
Плаќање
Ние го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер. Враќање на предмети за нас со следење на број,Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба ( но НЕ го вклучува превозот цената што ја платиле за објект ), или може да имате замена.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Испорака
Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 1-5 дена (во зависност од вашата цел е количество) по уплатата. Ако не сте задоволни со нашата објект,ќе има 14 дена за да контактирате со нас кога го добиле. : )
Ви благодариме за вашата посета и добредојде назад.Ако тоа е повеќе од 14 дена,тоа се смета како се користи и ние не ги издава сите наплата или замена.
започнете
крајот
Добредојдовте на нашата продавница
Ако купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;
На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~
Топ Дизајниран 10 PCS Европски Антички Кујна Рачки на вратите Керамички Печатење Шкафот Гардероба Фиока Кабинет Повлекува Рачки & Копчиња Q409
Параметри :
Предмет Тип : Мебел Рачки
Материјал : Цинк Легура + Керамички
Боја : Како На Сликата Покажува
Дупка Растојание : 128mm/96mm/16mm/Една Дупка
Површина Заврши : Electroplating & Полирање
Answer : ___________________________ Note : 1.

Декларираните карактеристики

Тип:
Мебел Справи & Knob
Стил:
Европски
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Бренд Име:
OuXinDiLong
Материјал:
Цинк Легура
Број На Модел На:
Q409
Теренот-ред Спецификации:
128mm/96mm/16mm/Една Дупка

Поврзани производи