Топ Уметникот Рака Насликани Висок Квалитет На Дејвид Боуви Маслото Од Ѕидното Сликарство Шарени Лице Портрети И Други Слики Дома Декор Уметност
Ново

Топ Уметникот Рака Насликани Висок Квалитет На Дејвид Боуви Маслото Од Ѕидното Сликарство Шарени Лице Портрети

DEN 2035.00
DEN 3840.00

Залиха


Ако имате било какви прашања , Петар секогаш тука за вас! уживајте во вашата шопинг!
Се должи на рачно изработени природата на ова дело, секое парче може да се суптилни разлики.
Други можеби ви се допаѓа
Примерок за нашата рака-насликани слики
Нашите Сликарство Материјал
Пакување & Испорака
Пакување : Во принцип ,ние ќе ги стави пластична фолија на сликите и да го покрие со текот на целата сликите со меур пак, конечно ,навива за да ја испратите.000 компјутери модерни слики месечно. Ако купени ставката што сте ја примиле е дефектен, ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО, ние ќе го решат тоа. Ве молиме да ни даде шанса да се потрудиме да го реши проблемот.
Компанијата Информации
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1,Вашиот Маслото е рачно насликани ?
A : Да,Нашиот сликарство се целосно рачно изработени од страна на нашите професионални уметници.( Ние брод само платно ,нема врамени, ако треба врамени, ве молиме контактирајте со мене)
Превозот : Кина Пост Воздух Mail За бесплатен превозот . Опис На Производот
Ние сме производител на рака-насликани маслото на нафта сликарство село Шенжен,ние може да ви ветувам купи слики од нас се целосно рака-насликани на платно.Ако не сте задоволни со оваа трансакција за било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.
Ако не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и целосна ДРС 5 ѕвезди,ви Благодариме !!
.
Повратни информации и Контакт со нас
1 . Нашите Услуги
100% Рака Насликани На Нафта Сликарство.
Ou Shi Mei Рака-насликани Маслото Детали Ставка Име на нафта сликарство Metarial Висок Квалитет на Платно И Масло Стил 100% Рака Насликани Големина Прилагоди е Достапна Превозот Бесплатен Превозот Рамка БЕЗ Рамка Пакување Навива за да испратите ОЕМ Достапни
PS : сликарство големина ќе биде додадете повеќе околу 8cm-10cm, како што ќе купите 70x140cm ,ние ќе ви испратиме платно големина приближно 78x148cm и оставете 8-10 CM за да се поместуваат.

Декларираните карактеристики

Големина (Инчен):
24x24, 28x28, 32x32, 36x36, 40x40
Бренд Име:
Huang Уметност
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Портрет
Медиум:
Масло
Обликот:
Плоштад
Тип:
Масла
Стил:
Impressionist
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
Поп-пејач маслени
Стил:
Дома декорација
Примена:
Ѕидот декорација / Подарок за пријател
Материјал:
Висок Квалитет На Платно&Бои
Слика Стил:
100%Рака насликани на Платно
квалитет:
Висок квалитет
Рамка:
Без рамка
Кориснички Фото:
OK
прилагодена големина:
OK
Сопствени Бои:
OK
Пријавете го вашето име:
OK

Поврзани производи