Топла Dustin Чудни Работи Dustin Капа Шапка Копија Cosplay Coser Dustin Лето Snapback Мрежа Нето Возач На Камион Шапка Капа За Момче Мажи
Ново

Топла Dustin Чудни Работи Dustin Капа Шапка Копија Cosplay Coser Dustin Лето Snapback Мрежа Нето Возач

DEN 149.00
DEN 196.32

Залиха


Моден Mens Лето Отворено Спорт Бејзбол Капа Работи Стакло Капа Топла Популарни 2018 Нови Кул Брз Сува Мрежа Капа 6 Бои Gorras
ОБЈЕКТОТ DISCRIPTION
Материјал : Памук Мешавина
Боја : Бела, Црна, Морнарско, Светло Сива, Темно Сива,Беж
Шапка Circuference : 56-60cm/22.04-23.62"
Висина : 10см/3.93"
Гребенот : 7cm/2.7"
Карактеристики : брзо сушење дишат слободно
Состојба : Нова
Пакет : 1 Pc шапка само,други предмети кои не се вклучени.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Безбол Капи
Шаблон Тип:
Цврста
Рака Тип:
прилагодлив
Број На Модел На:
Отворено Спорт Бејзбол Капа
Материјал:
Памук
Бренд Име:
AOWOFS
Шапка Големина:
една големина
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Повик
Пол:
Унисекс
сезона/година:
Лето 2018
gorra:
бејзбол капа
коска masculino:
gorras
капи за мажи:
casquette
Пол:
мажи жени
Глава Турнеја:
53-58cm
функција 1:
отворено шапка
Карактеристика 2:
спорт шапка
функција 3:
Популарната Бејзбол капа
стакло:
8cm

Поврзани производи