Топла продаде 2бр Симпатична Розова Директно + Криви Нерѓосувачки Челик Лажни Лажни Око Трепките Eyelash Продолжување Пинцети Бесплатен превозот
Ново

Топла продаде 2бр Симпатична Розова Директно + Криви Нерѓосувачки Челик Лажни Лажни Око Трепките Eyelash Продолжување

DEN 275.00
DEN 312.00

Залиха

На Опис На Производот :
Професионални Трепките Пинцети Сребро Нерѓосувачки Челик Веѓа за Eyelash Продолжување Tweezer VETUS
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет
Погоден за подигање, декорација клипинг или ноктите уметност rhinestones.
Еден криви дизајн, лесно да се земе кристал.
Совршен за двете професионални Eyelash Продолжување користите и домашна употреба.
Спецификација :
Материјал : Нерѓосувачки челик
Должина : 133mm,117mm
Напомена : да се чува вон дофат на деца! Пакет Се Вклучени :
1 x Анти-магнетни не ' Рѓосувачки Челик Криви Пинцети
1 x Анти-магнетни не ' Рѓосувачки Челик Директно Пинцети
Бесплатен Превозот
Ние, исто така, имаат полно множество на калемење eyelash tools, ќе ви даде одговор во рок од 24 часа, и да ви понуди на производот што сакате. На следната слика е донесена во вид.

Декларираните карактеристики

боја:
2 Криви Пинцети, 2 Директно Пинцети, сет Пинцети
Тип На Објект:
Eyelash Curler
Број На Модел На:
ESD11/ESD15
Големина:
Eyelash tweezers
Бренд Име:
големото око е тајна
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Поврзани производи