топла продажба 5.2~20ml/min dc 3v/6v/12v/24v перисталтиката пумпа аквариум
Ново

топла продажба 5.2~20ml/min dc 3v/6v/12v/24v перисталтиката пумпа аквариум

DEN 815.52

Залиха

Ве Молиме Изберете Превозот Ќе Се Сакате. 12months Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Исто така, тоа е најбезбедно плаќање за вас. Тоа не е точно. (2) e-EMS е За Тајван,Хонг Конг,Русија,Австралија,Јапонија,Soth Кореја,Сингапур,Обединетото Кралство,Канада,Франција,Украина,Белорусија,Шпанија,Холандија,Бразил и сад( U. Ние Ќе Ви Одговори ШТО е Можно поскоро.
Добредојдовте да Контактирате со Нас за ОЕМ Големо Количество!.Ако не постои забелешка,ние ќе го земе здраво за готово дека немате изборот на боја и тоа ќе се организира на случаен избор. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни. Ве молиме проверете ја пред вас место цел за нас. Се разбира,плаќање на aliexpress itslef е препорачливо. Повратни информации :
За вашето Задоволство и Позитивни Повратни информации е Многу Важна за Нас. Ако Имате Било какви прашања во Врска со Нашиот Производ Или Услуга, ве молиме Испратете Порака До НАС. Ве молиме repack објектот внимателно. Купи со доверба 2.Ако имате било друг проблем за плаќање, pls контактирате со нас за побрзо. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот.
Гаранција и да се Врати 1. Секоја Земја Има Различни Тарифи Политика, За Жал Ние Не Сме Одговорни За Клиентите Царинење. Љубезно Ве Молиме Да Забележите Ова! Ако Сакате да ни Напишете Детали за Производот на Пакет, како Сакате, ве Молиме Испратете Порака до нас Во Прв Пат Кога Ќе се Направи Нарачка. Ние не препорачуваме на клиентите, бидете сигурни дека item/предмети може да се вклопат на вашите потреби или ние можеме да ви помогне да се провери дали објектот/предмети може да биде погоден, пред да се изврши договор.2-20ml/min Цевка Материјал : Силикон Бучава : помалку од 40 DB Пулсот : три rotors, ниска пулсот Работната средина : температура 0~40 степен целзиусови степени Релативната влажност : помалку од 80% Нето Тежина : Околу 0.

Декларираните карактеристики

Напон:
3V
моќност:
Електричен
Теорија:
Ротари Пумпа
Употреба:
Вода
Бренд Име:
grimmsky
Број На Модел На:
NKP-DH3V
Притисок:
Низок Притисок
Standard or Nonstandard:
Стандард
Примена:
Премерување
Гориво:
Електрична енергија/батерија
Структура:
перисталтиката пумпа
Напон:
DC 3V
Проток:
5.2~20ml/min
Цевка Материјал:
Силикон цевка
Бучава:
помалку од 40dB
Пулсот:
три rotors, ниско ниво на пулсот
Пумпа за главата:
Инженеринг Пластика
Работна Средина:
температурата 0~40 степен целзиусови степени
Релативната Влажност:
помалку од 80%
боја:
сина, црна, жолта, зелена
Големина:
65*54.5*40.3mm

Поврзани производи