Топла Продажба Кашмир Долги Ракавици 40cm Половина Прст Топло Зглоб Ракави Прст Дупка Изложени Прст Женски Прекрасна
Ново

Топла Продажба Кашмир Долги Ракавици 40cm Половина Прст Топло Зглоб Ракави Прст Дупка Изложени Прст Женски

DEN 201.00
DEN 401.28

Залиха


Ви благодарам почитувани пријатели за доаѓање до нашата продавница!
Имаме најдобра цена!!
Вашето задоволство е насока на нашите напори!!!
Напомена :
(1)Упатство за мерење,не може да биде 1-2 см грешка.
(2)главен материјал е Кашмир мешавина +Anti-pilling влакна , не се 100% кашмир
(3)Поради различни екранот и различни производ серија, реалната слика може да биде малку различен. ви благодариме за вашето разбирање.
Вистински Cahsmere ракавици,40cm 50cm 60 см, Должина
9 бои,топло и убаво!
Купувачи водич :
1 вашите пари е во брз продаваат преку сметка за безбедност,
ве молиме потврдете го со Alibaba глобалната брзо да го продаде преку и ослободување на пари по породувањето.
2, ние сме во Alibaba глобалната брзо се продаваат преку чесен продавачот,
сите наши проекти од висок квалитет на Кина, е нова.
3, со цел да се точни пристигнувањето на стоката, така што пред купување,
ве молиме потврдете го вашиот превозот адреса е точна.
4, ве молам да ми кажете кога сакате да купите боја и квантитет!
5, ние гарантираме за квалитетот на производите, но понекогаш поради тоа што на различни дисплеј во боја и факторите на животната средина
светлината и други фактори, па боја и материјал ќе бидат малку различни, се надевам дека ќе може да се разбере.
Превозот :
Ние сме слободни за да mail на стоки, па во нормални услови,
ние само може да изберете да Кина Пост воздух mail, па времето за испорака малку
повеќе мејлинг време е за 15-40days. Ако сте во брзање да примате
стоката, ние може да одберете EMS, DHL, federal express mail стоки за вас,
но, тоа бара да плати за трошоците на мејлинг.
Повратни информации :
Повратна информација за нас е многу важно, ако се многу задоволни
за нашите производи и услуги, се надевам дека ќе се трошат драгоцено време
да ни помогне да се остави добар фидбек, се разбира, ние исто така, ќе се направи
исто повратни информации, ние ќе ви благодарам многу!

Декларираните карактеристики

Ракавици Големина:
40cm
Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
JIAO8-448
Материјал:
Cashmere
Ракавици Должина:
Лактите

Поврзани производи