Топла продажба на платно голем капацитет рачно изработени торба молив случај завеса 36/48/72 обоени моливи торба голема кутија деца сликарство
Ново

Топла продажба на платно голем капацитет рачно изработени торба молив случај завеса 36/48/72 обоени моливи

DEN 333.60

Залиха


Големина на [36 дупки : 50 cm долги висина од околу 21 см]
[48 дупки : 62 cm долги околу 21 cm] [72 дупки : за 95cm за 21 cm долги]
................................

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L
боја:
Повеќе
Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Функција:
Виткање
Дебелина:
6 жица
Применливи Простор:
дневна соба
Материјал:
Ткаенини
Класификација:
Сет
Шема:
Рамно Тип
Ткаенина Тип:
Платно
Форма:
Возен Тип
Спецификација:
36/48/72 holes
Производот:
Молив за Складирање торба
Капацитет:
36/48/72
Употреба:
молив , козметички молив, сликарство
Ткаенини:
Платно
Спецификации:
36/48/72
Стил:
Сина и бела слонови
Место на Потекло:
Кина
Боја:
сина и бела

Поврзани производи