Топла Продажба на Жените Пумпи Платформа Тенки Потпетици 14cm Жените Чевли Мода Висок Квалитет Секси Високи Потпетици Ѕиркаат пети Stiletto
Ново

Топла Продажба на Жените Пумпи Платформа Тенки Потпетици 14cm Жените Чевли Мода Висок Квалитет Секси Високи

DEN 1256.00
DEN 1321.92

Залиха

Производи Детали Пета Висина : 14cm Платформа : 4cm На НАС големината само погодно за вас да се направи ред, ве молиме изберете големина во зависност од вашите нозе должина 1.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно, мерка ногата должина пред цел. потоа се избере правилната големина според нашите големина на табела. 2.Ако вашата нога има малку широк. вие треба да изберете една поголема големина. 3. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.

Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 6, 7, 8
Бренд Име:
Секси MM
Пумпа Тип:
Основни
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Горниот Материјал:
Стадото
Пети Форма:
Ѕиркаат Пети
Повод:
Партија
Затворање Тип:
Лизга-На
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
PU
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
77BC5109-8
Стил:
Домот
is_handmade:
Yes
Со Платформи:
Yes
Платформа Висина:
3-5cm
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Кристално
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи

Поврзани производи