Топла продажба на жените Џемпер Волна Џемпер Женски V деколте, жените џемпери и pullovers Поврзана Кашмир Џемпер зачувување диви 985
Ново

Топла продажба на жените Џемпер Волна Џемпер Женски V деколте, жените џемпери и pullovers Поврзана Кашмир Џемпер

DEN 326.00
DEN 408.00

Залиха


започнете
крајот Топла продажба на жените Џемпер Волна Џемпер Женски V деколте, жените џемпери и pullovers Поврзана Кашмир Џемпер зачувување диви 985 бесплатен превозот пад на превозот

Декларираните карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Редовни
Облека Должина:
Редовни
Техника:
Компјутер Плетени
Тип На Објект:
Pullovers
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Најлон,Полиестер,Памук
Јака:
V Деколте
Број На Модел На:
W00985
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Никој
Затворање Тип:
Никој
Материјал Состав:
памук полиестер
Стил:
Повик
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Жени,Девојки
Должина На Ракав:
Целосна
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Моден
Тип На Објект:
долг ракав т кошула tee кошула жените блузи
Блузи Тип:
Tees
Јака:
Turtleneck
Шаблон Тип:
Цврста
Боја Стил:
Природна Боја

Поврзани производи