Топла Продажба Шминка Concealer Вода-доказ Заличи Лице База Убавина HD.High-Definition Невидливо Покривање Concealer HD169#
Ново

Топла Продажба Шминка Concealer Вода-доказ Заличи Лице База Убавина HD.High-Definition Невидливо Покривање

DEN 64.00
DEN 71.52

Залиха


100% оригинални висок квалитет Карактеристики : Состојба : 100% Сосема Нов Објект : Hight Дефиниција Concealer Тежина : 20g / еез за Нето Тежина : 15g 5 Бои за вашиот избор : FB01/FB02/FB03/FB04/FB05 Пакет Содржина : 1pcs HD Невидливо Покривање Concealer

Декларираните карактеристики

Тип:
Concealer
Употреба:
Лице
Корист:
Водоотпорен / Вода-Отпорни,Масло контрола,Порите,Луничка Отстранување,Крем,Белење,Природни,Сонцето Блок,Анти-навремено,Concealer,Акни/Место Отстранување,да Заличи,Антибактериски и Анти-воспалителни,Хранливи,Чувствителен
Формулирањето:
Крем
Состојка:
concealer шминка
Големина:
Full Size
Број На Модел На:
сила concealer
Бренд Име:
popfeel
НЕТО-WT.:
15g
Количина:
1000
Типот На Кожата:
Сите Типови На Кожа

Поврзани производи