Топла продажба! ThL Витез 2 Случајот 5 Бои Модни Луксузни Ултра-тенки Кожни Телефон Заштитна Маска за ThL Витез 2 Случај
Ново

Топла продажба! ThL Витез 2 Случајот 5 Бои Модни Луксузни Ултра-тенки Кожни Телефон Заштитна Маска за ThL Витез

DEN 187.00
DEN 205.92

Залиха


Добредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен шопинг!
Производ детали
100% посебно за вашиот телефон, на случај имаат посебни дупки за камера и звучник
Нов стил на дизајн, магично копче и да поставите картичка
Висок квалитет на СТП кожа за подобро да ја заштитите вашиот мобилен телефон, отпорно на гребење
Shippment
Нашата Продавница default Логистика е Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ,Продавачот за Испорака метод е Ali Express својот Најнов превозот начин кој без следење на информации (превозот преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се патеката во Кина само).Но Ali Express Гаранција можете да добиете на вашите Парцела на време(25-60 дена).ако ви треба на следење на број, ве молиме да плаќаат повеќе за тоа.Ви благодарам многу за вашето разбирање.
Повеќе Производи во нашата продавница,ве молиме одете :

Декларираните карактеристики

Материјал:
PU
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Водоотпорен,Со Картичка Џеб,Потпирач,Анти-удар
Големина:
6
Бренд Име:
Maxred
дизајн:
бизнис
Карактеристики:
Моден Ултра-тенок Кожа Случај
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
THL
Број На Модел На:
Случај За ThL Витез 2
Бои:
Црна,Златна,Сина,Розова,Црвена Роза
is_customized:
Yes
во парк:
Yes
Функција:
100% Одговара за Камера/Flash/Звучници Дупки
Место на Потекло:
Guangdong,Кина

Поврзани производи