Топла Продажба Вистински 925 Sterling Silver МАЈКА Шарм Монистра ги Собере Оригиналните wst Хривнија Автентични Луксузни Накит за Подарок За Мајка Мајката
Ново

Топла Продажба Вистински 925 Sterling Silver МАЈКА Шарм Монистра ги Собере Оригиналните wst Хривнија Автентични

DEN 285.00
DEN 300.00

Залиха


Име : 925 Sterling Silver Шарм Монистра ги Собере Оригиналните Хривнија Приврзоци DIY Додатоци Накит Материјал : 100% 925 Фунта Сребро , Ако не , 10 Пати Наплата !!

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
C060
Надворешниот Дијаметар:
9mm
Материјал:
Метал
Метали Тип:
925 Sterling silver
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
-
Бренд Име:
WOSTU
Материјал:
925 Sterling Silver + Кубни Циркони
Ветување:
100% 925 Фунта Сребро ,Ако не , 100% враќање
Подарок за:
Мајка, Ќерка, Син

Поврзани производи