Топлина Мијалник 80mm x 50mm x 50mm, за Цврста Состојба Реле РБС црна
Ново

Топлина Мијалник 80mm x 50mm x 50mm, за Цврста Состојба Реле РБС црна

DEN 49.44

Залиха


Декларираните карактеристики

Бренд Име:
VIDONIA
Големина:
Subminiature
Употреба:
Општа Намена
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Теорија:
цврста состојба реле
Број На Модел На:
80mm x 50mm x 50mm
Заштита На Функција:
/

Поврзани производи