torneira став banheiro Бања Слив Тапа топла и ладна бродот да потоне слив миксер torneira banheiro ZR168
Ново

torneira став banheiro Бања Слив Тапа топла и ладна бродот да потоне слив миксер torneira banheiro ZR168

DEN 1325.00
DEN 2208.00

Залиха

Имајте на ум Пред да се Купи : за Да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате подолу, пред да нарачки : 1, Превозот Штета. Околу 1% парцели ќе биде оштетен на кој начин. ова не Може да се избегне . Ако сте примиле оштетени парцела, не се лути. E-mail мене слика на она што го добива, ќе го добиете она што сте платиле. Не заборавајте да Комуницираат со мене. 2, Обичај Данок. Сите Цени не ги покриваат Сопствени даночни ниту Увозни давачки. Не се жалам, откако ќе се оданочуваат. Ако не сте сигурни за данок проблем, ве молиме контактирајте ме пред да го купат. 3,Со Под Ситуации, не можам да брод од : А, Бразил клиент, без CPF/CNPJ/ДДВ број. Б, Без Телефонски број . Ц, Без Точна адреса на улица. D, Без Точен полно име на руски клиенти. 4, Време на Испорака : Различни превозот методи доаѓаат со различни испорака распоред. Користете "Додади во Кошничка" Копче ќе ја зачувате во комбинација превозот цена за вас. Пакет Вклучувајќи Тапа топла и ладна црево додатоци
> Пратката & услови Обично пратката може да се организира во рок од 3 работни дена по добивањето на плаќање. Оддалечена област може да предизвика дополнителни превозот надомест. Купувачот е одговорен за врати пратката. > Контактирајте не на Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе ви одговори ПОБРЗО. >Повратни информации ние ја опишуваат предмети, како и што можеме. Ако ние се пропушти нешто, ве молиме да ги споделите со нас. Ве молиме e-mail мене пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, така што ние ќе можеме да работиме на тоа. Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.

Декларираните карактеристики

Тип:
Слив Чешми
Вентил Core Материјал:
Керамички
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Број на Рачки:
Една Рачка
Бренд Име:
GIZERO
Топли И Ладна Вода:
Yes
Тапа Планината:
Една Дупка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Ладно & Топла Вода:
Yes
Површински Третман:
Античкиот
Тежина На Пакет:
Број На Модел На:
ZR168
Стил:
Класичен

Поврзани производи