Тренди Тато Тато Подароци Ѓердан Најдобар Татко Некогаш Вода Капка Pendant Синџир Ѓердани Семејство Љубов Шарм Накит Денот на Таткото Претставува
Ново

Тренди Тато Тато Подароци Ѓердан Најдобар Татко Некогаш Вода Капка Pendant Синџир Ѓердани Семејство Љубов Шарм

DEN 72.00
DEN 86.40

Залиха

Моден Ѓердан 100% Сосема Нов И Висок квалитет на Неговите посебен дизајн ќе направи да изгледате оригинално. Тоа е добар подарок за вашиот љубовник,семејство,пријатели и соработници Направи да се charmer и елегантен Убави и привлечни Врвот сјај, блескави! Добро за случува партија или банкет Материјал : Алуминиум Големина : како во слика пакет, вклучувајќи : 1 PC Ѓердан

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
Околу 3cm
Број На Модел На:
N3338
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Капка Вода
Материјал:
Метал
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Bespmosp
Функција:
Моден
Функција:
моден накит
Повод:
Партија/ Подарок/ Ангажирање/ Годишнината /Секојдневниот Живот
За луѓето:
Тато,Тато,Семејство
Функција:
Врвен квалитет
моден дизајн:
Најдобрите како подароци
Должина:
50cm

Поврзани производи