Трговија на големо 1Pairs Природен Камен Labradorite Триаголник Форма Earring Мушка 34x17x3mm 9.1 g
Ново

Трговија на големо 1Pairs Природен Камен Labradorite Триаголник Форма Earring Мушка 34x17x3mm 9.1 g

DEN 763.20

Залиха

Добредојдовте на убава џек ! Трговија на големо 1 Pairs Природен Камен Labradorite Триаголник Форма Earring Мушка 34x17x3mm 9.1 g
Јас години искуство во скапоцен камен трговија. Јас се обидувам да ви понудат добар производ во фер цена. Јас може да се направи
трговија на големо парцели за дилери. Мојата специјалност е исти парична казна carvings, ретки скапоцен камен монистра/cabochon, intarsia, и обичај накит.
Плаќање Политика
• Објектот ќе биде предаден во рок од 3 дена од денот на плаќање
• Ве молиме да платите за вашиот објект во рок од 5 дена од денот на купување.
Политика За Испорака
• Јас брод во Светот
• Нема P. O. Кутија Испорака
• Нема APO/FPO Испорака
• Превозот е $3.95 за 1 објект
Во комбинација превозот е $1.25 по содржина
Се Враќа Политика
•Оваа Точка е Сосема Нов
•Реалните Слики на објектот, кои се прикажани погоре
•Контактирајте ме ако постои било каков проблем со вашиот предмет
Услови & Услови
Превозот е од страна на Кинески Воздухопловната. Можете мора да да биде подготвена да го прифати 3-4 недела заостануваат време за да ја прими. Вие сте одговорни за какви било царински давачки. Ние, исто така пакет внимателно. Ве молиме ни e-mail за било која третман во транзит. Можете да брод од експрес (ЕМС/FEDEX/DHL/HKPAM) на дополнителни трошоци, во зависност од тежината.
Ви благодариме!

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Висина:
0.4cm
Објектот Дијаметар:
1.7cm
Накит Наоди Тип:
Кабли
Бренд Име:
Б&F
Објектот Тежина:
9.1g
Производ Карактеристики:
Триаголник форма
Број На Модел На:
C511
Објектот Должина:
3.4cm
Објектот Ширина:
1.7cm
Материјал:
Labradorite
is_customized:
Yes
изберете drilled стил :
пред drilled
Обликот:
триаголник

Поврзани производи