Трговија на големо 24pcs/многу 2017 трендовски природни lapis lazuli куршум форма точка Чакра шарм приврзоци за накит одлуки бесплатен превозот
Ново

Трговија на големо 24pcs/многу 2017 трендовски природни lapis lazuli куршум форма точка Чакра шарм приврзоци

DEN 729.00
DEN 911.52

Залиха


Камен Големина : 36mm*8мм * 13mm
Боја : Како на сликата
Материјал : природни тигар око камен
MOQ : 24 PCS
1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10мм
Уживајте во вашата шопинг на ALIEXPRESS. Ви благодариме.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
fanren
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Камен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Кристал Столб

Поврзани производи