Трговија на големо 5Pcs Топла Продаде Цвеќиња Ѕид Уметност Слика Современ Дом Декорација Дневна Соба или Спалната соба Платно Печатење на Слика/PJMT-30
Ново

Трговија на големо 5Pcs Топла Продаде Цвеќиња Ѕид Уметност Слика Современ Дом Декорација Дневна Соба или Спалната

DEN 478.00
DEN 1194.72

Залиха

Место на закачалка па кука се свртени нагоре. Потребните додатоци за виси се спакувани заедно со вашиот сликарство.39 инчен
Note2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја,затоа што на мониторот на компјутерот settings. Висат сликарството на кука. Овие отпечатоци брод со бесење ноктите и се безбедно спакувани со меур заврши и ostrong кутии, за да се избегнат какви било оштетувања за време на испорака. Купи протегала платно печатење за да заштедите време и пари.
Увезена висок квалитет на боровите и се протегала платно рамка е во комбинација со state-of-the-art инкџет печатење технологија за да се направат овие таписерии отпечатоци.
без рамка ,само платно Техника : Висока Прецизност за Печатење
Платно Печатење :
Ве молиме имајте предвид дека Платно Отпечатоци се формулиран отпечатоци на висок квалитет на платно, и мора да се намести пред да можат да бидат закачени. Чекан ноктите цврсто во ѕид простор, да се биде внимателен да не се на штета на ѕидот.
Спакувани и се протегала на трајни дрвена рамка, подготвен да се откажам, без дополнителни рамка потребни. Материјали/Милје : Дебело Платно Бренд Победи Уметност Детали : протегала ,врамени на грбот,подготвен да се откажам. Слика Големина/Taille де peinture : size1 : 8x12inchx2 8x20inchx2 8x24inchx1(20x30cmx2,20x50cmx2,20x60cmx1) вкупно 60см висока,100cm lengh size2 : 12x16inchx2,12x24inchx2,12x32inchx1(30x40cmx2,30x60cmx2,30x80cmx1) вкупно 80см висока,150см lengh size3 : 16x24 inchx2,16x32inchx2,16x40inchx1(40x60cmx2,40x80cmx2,40x100cmx1) вкупно 100cm висока,200cm lengh
Ако ви треба сликарство на други големина, ве молиме не двоумете се да ги споделите со мене познато.
Фото покаже :
Конкурентни Цени, Ние секогаш да им понуди најниски цени е можно повеќе, а никогаш не се загрозат на квалитет.
Виси Инструкции
Изберете местото што сакате да се откажам сликарство.
Note3 : Оваа слика ќе биде испратена во силна и безбедна носила,продавачот е одговорен за било каква загуба или штета.Трговија на големо 5 Pcs Топла Продаде Цвеќиња Ѕид Уметност Слика Современ Дом Декорација Дневна Соба или Спалната соба Платно Печатење на Слика/PJMT-30
Note1 : 1inch=2.

Декларираните карактеристики

Големина (Инчен):
size1, size2, size3
боја:
unstretched, врамени протегала
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Рамка:
Yes
Поддршка База:
Платно
Предмети:
Цвет
Стил:
Новата Класична/Пост-модерни
оригиналниот:
No
Обликот:
Нередовните
Бренд Име:
Најдобри Уметност
Форма:
Во комбинација
Рамка на режимот:
Врамени Огледала
Број На Модел На:
PJMT-30
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
рамка Протегала:
Yes
кориснички:
Yes
Calligraphy и сликарство тип:
платно печатење на слика

Поврзани производи