Трговија на големо 96pcs/8set 6.5 см Силикони Срце и Ѕвезда Без Вратоврска Shoelaces Трки Тајна Shoelaces Карирани Работи Патики Стрингови
Ново

Трговија на големо 96pcs/8set 6.5 см Силикони Срце и Ѕвезда Без Вратоврска Shoelaces Трки Тајна Shoelaces Карирани

DEN 960.00
DEN 1919.52

Залиха


големина : 6.5 см
Дизајн : 8 шема
Количина : 12pcs/set
Пакет : 96pcs/8set

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Shoelaces
Функција:
еластичен
Број На Модел На:
SH135-8
Шаблон Тип:
Памучен ткаенина на карета
Бренд Име:
AHKUCI
Материјал:
Силикони

Поврзани производи