Трговија на големо Мода Прстени 10pcs/Многу Издлабени Ѕвезда Прстен Накит Мажите И Жените Неколку Прстен Може да се Меша Бојата Бесплатен Превозот
Ново

Трговија на големо Мода Прстени 10pcs/Многу Издлабени Ѕвезда Прстен Накит Мажите И Жените Неколку Прстен Може

DEN 303.00
DEN 378.72

Залиха


1. Материјал : Цинк легура
2.Големина : 6.5
3. Метална Боја : Сребро ,Злато ,Злато се Зголеми,позлатен,ако треба други бои,ве молиме контактирајте со продавачот
4. Пакување : 1 buc во polybag , 10 компјутери во голема торба.
5.Толку повеќе ќе ви ги купи,подобра цена ќе може да се добие.
Сите слики во нашата продавница е да се преземат од страна на физички articals, на позлата боја има малку варијанса од 1 многу на друг.ако ви се грижат за тоа тенок различни,тогаш ве молиме размислете два пати пред ставање на ред.
1. Aliexpress прифаќа следниве начини на плаќање : Visa,Mastercard,QIWI,Western Union и Т/Т(банкарски) 2. Купувачот Го Заштитите :
Aliexpress само ослободување на плаќање за нас откако ќе се потврди доставувањето на вашата нарачка.
1. Ние сме бесплатен превозот сите наши објекти со ЕМС/DHL/UPS/RPX или DHL Глобалната Mail /e Packet / Кина Пост ,превозот начин ќе зависи од вкупниот износ на вашата цел : Цел на вредноста Цел вредноста Цел вредноста Цел value >$100,превозот преку "Федекс", СФ,и др. 2. Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција. 3. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други давачки. 1. Ако производите не се исти како desription или скршен во транзит. Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас. 2. За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена 3. Можете да не контактирате преку Trademanger или не оставајќи ни порака на aliexpress или e-mail на нас, Ние ќе одговориме во рок од 24 часа, а во рок од 36 часа за Викендот Нашите работно време : GT AM 0 : 30~10 : 00 4.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност.

Декларираните карактеристики

Прстен Големина:
6.5
Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
2.5 mm,4mm
Бренд Име:
EVERFAST
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Ѕвезда
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Материјал:
Метал
Повод:
Свадба
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
Издлабени Ѕвезда
Функција:
Моден Прстен Накит
MOQ:
10pcs/многу
експрес:
бесплатни меѓународни превозот
is_customized:
Yes
Beaded прстен:
улична мода
Пол:
мажи жени
Шарм Прстени:
Класичен прстени
Геометриски прстени:
Издлабени Ѕвезда
Божиќ стил:
Најдобар подарок за себе,за пријател,семејство
боја:
Среброто, Златото Се Зголеми Злато Позлатен
Материјал:
Легура

Поврзани производи