Трговија на големо Професионални Мрежен Кабел Тестер RJ45 RJ11 RJ12 CAT5 UTP LAN Кабел Тестер на Мрежни Алатка Индивидуални Пакет
Ново

Трговија на големо Професионални Мрежен Кабел Тестер RJ45 RJ11 RJ12 CAT5 UTP LAN Кабел Тестер на Мрежни Алатка

DEN 268.00
DEN 335.52

Залиха


9 V reduplicated батерија се користи во овој тестер.3 е отворен circuited, две БР.Кина Пост Воздух Mail : За 15-90 Дена да пристигнат.
Испорака и Испорака
1.) Стави кабли во двете главни тестер и далечински тестер. Светлата на главната тестер ќе се обратат на sequently форма 1 до Г. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ако три кабли, вклучувајќи ги и трите, се кратки circuited, ниту еден од соодветните liaghts е вклучено.EMS : За 7-15 Дена да пристигне
За Повратни Информации
1.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
Ако тест печ панели или ѕид плоча outlels, два кабли кои можат да одговараат едни на други (RJ45) ќе бидат поврзани со тестер.DHL : Околу 5-15 Дена да пристигне
4. Батеријата е препорачливо да се промени ако било слаба светлина oppears. 4, потоа ги прикажува на :
Главната тестер : 1-2-3-4-5-6-7-8-G
Далечински тестер : 1-4-3-2-5-6-7-8-G
Ако два кабли се кратки circuited, ниту на соодветните светла е на на далечинскиот тестер додека главната тестер останува непроменет.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис 's развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.)
Боја : бела
Главната tseter
Големина : 105*67*28mm
Тежина : 74g
Далечински тестер
Големина : 105*38*28mm
Тежина : 47
Пакет големина : 185*113*34mm
Пакет тежина : 175g
За Плаќање
1. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот 's информации. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.
Ако двата краја на кабелот е намален, на пример БР.( Батерија не е вклучена. (S е бавен автоматско одделение, Погрешно прирачник. Ако помалку од два кабли се conntected, ниту на светлата е вклучено.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Деветтиот Светот
Тип:
Кабел Тестер
Број На Модел На:
мрежен кабел тестер
Пакет:
Yes

Поврзани производи