Трговија на големо Трендовски Злато Сребрена Боја Планина Ѓердан Жените Изјава Ѓердан свадба накит свадба, деверуша подарок
Ново

Трговија на големо Трендовски Злато Сребрена Боја Планина Ѓердан Жените Изјава Ѓердан свадба накит свадба,

DEN 815.52

Залиха


Производ Карактеристики
1.Нов дизајн и висок квалитет.
2.Најдобриот подарок за вашата мајка ,сестра,сопруга,пријатели и себе си.
3.Многу individualize, нека ви плима до одеднаш
4.Диви, личност, многу популарна
5.Прекрасен ѓердан со толку многу забавно !
6.Тука исто така можете да мало,пад на превозот .Ако не можете да најдете каде можам да внесете мало,капка превозот,можете да контактирате со нас веднаш,ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
Прикажи Слика За Производот
Купувачот Известување
Бесплатен Превозот
Над 200 $ може да биде бесплатен превозот од DHL, или ЕМС
За Нас
Ние си имаме свој фабрика,и foucs на производство на околу 15 години.Ние се произведуваат сите видови на модни накит,тие се добро примени од страна на потрошувачите,а производите се продаваат во целиот свет.

Декларираните карактеристики

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Главниот Камен Боја:
Бела
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Должина:
45cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
како Слика
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Линк Синџир
Функција:
Спиење Tracker,Расположение Tracker
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
ѓердан
кориснички:
Yes
Место на Потекло:
YiWu Град Кина
Обликот:
планина
Големина:
as picture
Тежина:
5.2g
боја:
ЗЛАТО,СРЕБРО.
Главниот Камен:
Бела
Повод:
Партија
Функција:
уникатен и трендовски
Пакет:
opp

Поврзани производи