Три Ratels МТ-018# 124*80mm 101*65mm 1-2 парчиња метал никел автомобил налепница Двојно двоглав орел грб руската национална
Ново

Три Ratels МТ-018 124*80mm 101*65mm 1-2 парчиња метал никел автомобил налепница Двојно двоглав орел грб руската

DEN 48.00
DEN 52.80

Залиха


Три Ratels МТ-018# 124*80mm 101*65mm 1-2 парчиња метал никел автомобил налепница Двојно двоглав орел грб руски национален амблем авто автомобил налепници decals Ние ви препорачуваме да се купи 2 налепници или дури и повеќе : 1. Уживајте во многу пониска единечната цена. 2. Како бекап налепница, кога паста не успее. 3. Пост во различни места, како што се вашиот автомобил, ѕид, на врата, фрижидер, тоалет и така натаму 4. Даде дополнителна налепници како подарок за пријатели и семејство.

Декларираните карактеристики

Големина:
2 shtuki, 1 shtuka
Тип На Објект:
Налепници
Тип:
Други 3D Налепница
Објектот Ширина:
8cm
Модел:
Други
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Име На Модел:
МТ-018
дизајн:
Цртан филм
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Налепница Сместување:
Целото Тело
Бренд Име:
Три Ratels
is_customized:
Yes
Објектот Висина:
12.4cm

Поврзани производи