Турбо CHRA Кертриџ GTB1749VK 787556-5016S 787556-0017 787556 BK3Q6K682PC BK3Q6K682HA За Ford Transit 130PS Duratorq 2.2 L TDC
Ново

Турбо CHRA Кертриџ GTB1749VK 787556-5016S 787556-0017 787556 BK3Q6K682PC BK3Q6K682HA За Ford Transit 130PS

DEN 5154.00
DEN 5663.52

Залиха

2 L TDCI - Позитивни Повратни информации Од Светот Купувачот Клиенти ## Листа цена е реална турбополнач нето цена , исклучува меѓународни изразуваат товар,ве молиме контактирајте со продавачот да го цитирам товарни пред ставање ред и плаќање.Вашиот објект ќе биде предаден надвор што е можно побрзо. Ако имате прашања, ве молиме да ги споделите со нас и ние ќе направиме се за најбрзиот повратни информации! - Трансакцијата Правила Ако ви треба за да купите турбо или да се знаат повеќе детали, ве молиме испратете порака до нас за турбо специфичен модел, дел број и потребни количини,не двоумете се, ние ќе ви ги даде поевтини товарни понуда и детален опис на производот. Добар квалитет,прифатлива цена,професионална услуга,брза испорака -Нашите предности. Објектот ќе биде предаден, веднаш во рок од 1-2 работни денови по потврди за плаќање. и поголем избор на патнички автомобили турбо модели од целиот свет.Објектот Патеката Број ќе бидат обезбедени. Овие трошоци се на купувачот одговорност.

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
GT1749V 787556-5016S За Ford Transit Duratorq 2.2 L TDCi 2011-13
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Објектот:
GTB1749VK 787556 BK3Q-6K682-БЛАГАЈНИЧКИ Турбополнач Турбо Турбина
Дел Број:
787556-5017S 787556-0017 787556-5016S 787556-0016 787556-16 787556-17
Дел Број .:
787556 5017S 787556 0017 787556 5016S 787556 0016 787556 16 17 787556
Дел Број ..:
7875565017S 7875560017 7875565016S 7875560016 78755616 78755617
OE БР.:
BK3Q6K682PC BK3Q6K682HA BK3Q6K682CB BK3Q-6K682-PC BK3Q-6K682-ХА
OE БР. .:
1717628 1719695 1760759 BK3Q 6K682 PC BK3Q 6K682 ХА BK3Q 6K682 БЛАГАЈНИЧКИТЕ
Апликацијата возило:
За Ford Комерцијални Транзит 130PS Duratorq 2.2 L TDCI 2011-2013
Примена на моторот:
Duratorq 2.2 L TDCI Euro 5 2011-2013
Гарантен период:
12 месеци Turbo
Модел:
GT1749V 787556-5016S За Ford Transit Duratorq 2.2 L TDCi 2011-13

Поврзани производи