ТУРБО Кертриџ CHRA Core RHF55V 8980277725 8980277730 VCA40016 За ISUZU NRR НПР NQR 06 - За GMC 3500 4500 4HK1-E2N 5.2 L 150HP
Ново

ТУРБО Кертриџ CHRA Core RHF55V 8980277725 8980277730 VCA40016 За ISUZU NRR НПР NQR 06 - За GMC 3500 4500 4HK1-E2N

DEN 7137.00
DEN 7842.72

Залиха

Треба да постои следење на информации за вашите пакети, како и на веб-сајт во кој може да се пронајдат вашата нарачка.Обично ние прогласи пониска вредност и пријавете се "пример" за да се минимизира царина.
-П : Може ли да се купи на различни модели во едно време?
A : Да, ние може да combinate на пратката. Кога пакетот е доставен, купувачите треба да проверите пакети внимателно. Инаку ние не се одговорни за било каква превозот на штета ако го потпишаа пакет нормално.
•Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Дозволете ни да знаеме што не е во ред и ние секогаш ќе ви даде корист на сомнеж.
-П : Колку долго ќе потрае за бродот на мојата адреса?
A : нормален превозот времето е 5-10days,во зависност од тоа во која земја се наоѓате.
•Ако сакате да контактирате со нас : ве Молиме испратете ни онлајн порака.2 L 150 HP D
Примена :
за ISUZU НПР,NRR,NQR 75 L,2006-,Моторот : 4 HK1-E2 N,5.
Грижа За Корисниците
•Како клиент на нашите турбополнач, да се грижи за вас е нашиот број 1 Приоритет, ако има било какви прашања со нашите нарачки, ве молиме да ги споделите со нас, така што ние може да помогне за решавање на секоја ситуација.
По продажба :
•Турбина школка нула ,масло излегуваат во јавноста, и така натаму грешки предизвикани од страна на производителот е припаѓаат на нашата гаранција опсег.
•Ние да преземат дополнителни чекори и да се грижи да бидете сигурни дека вашиот пакет пристигнува неоштетени и како рекламира, сепак, грешки не се случи, и комуникација е клучна во овие случаи.
ТОПЛА ПРОДАЖБА на АКЦИИ
НАЈДОБРИ ТУРБО Кертриџ CHRA Јадрото На RHF55 V VCA40016 8980277725 8980277730 8980277720 8980277721 8980277722 8980277731 8980277732 8980277733 898027775 VAA40016 VBA40016 VCA40016 VDA40016 VKA40016 Турбополнач За ISUZU NRR НПР NQR 75 L 2006 - GMC 3500 4500 W-Серија 4 HK1-E2 N 5. Ние ќе стори се што е потребно. 15% restocking таксата ќе се применува и на Превозот и Ракувањето со такси не се враќа.
Враќање Термини :
Ако купувачи ги купиле погрешна делови, ние го прифаќаме врати во рок од 14 дена од датумот на примена пакет.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Поставување на Возило:
ПРЕД
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Објектот Должина:
20inch
Материјал Тип:
Турбина Вратило-42CrMo;Турбина Тркало-K418; Турбина Домување QTSiMo
Објектот Ширина:
20inch
Frequence Опсег:
.
Специјални Функции:
Зајакнување на Моторот на воздухот
Автомобил Производител:
Универзална
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Модел Година:
2006-
Име На Модел:
RHF55V 8980277725 За ISUZU НПР NQR 75L 06 - GMC 4500 4HK1-E2N 5.2 L
Објектот Висина:
20inch
Објектот Тежина:
2.5kg
Турбо Модел :
RHF55V VIET Турбо Кертриџ CHRA core
Дел Број:
VAA40016 VBA40016 VCA40016 VDA40016 VKA40016
ОЕМ број:
8980277725 8980277720 8980277721 8980277722 8980277733
ОЕМ Број.:
8980277730 8980277731 8980277732 8980277733 898027775
Апликацијата возило:
За ISUZU NRR НПР NQR 75L 06 - За GMC 3500 4500 W-Серија 5.2 L
Примена на моторот:
4HK1-E2N 4HK1 E2N 4HK1E2N 5.2 L 150HP D
Кул:
Вода за ладење и Масло за подмачкување

Поврзани производи