ТУРБО Кертриџ CHRA RHF55V 8980277733 898027775 VDA40016 VKA40016 VIET За ISUZU NRR НПР NQR За GMC 3500 4500 W - 4HK1-E2N 5.2 L
Ново

ТУРБО Кертриџ CHRA RHF55V 8980277733 898027775 VDA40016 VKA40016 VIET За ISUZU NRR НПР NQR За GMC 3500 4500

DEN 7137.00
DEN 7842.72

Залиха


-П : Како можам да ги пронајдат мојата цел?
A : Откако вашата нарачка е предаден, ќе можете да се логирате во вашиот Али изразат сметка.Обично повеќе попуст и корист ќе им даде на стари клиенти. Врати пакет мора да биде под бренд нова состојба. Кога пакетот е доставен, купувачите треба да проверите пакети внимателно.2 L 150 HP D
Примена :
за ISUZU НПР,NRR,NQR 75 L,2006-,Моторот : 4 HK1-E2 N,5. Ве молиме не го потпише пакет и да се отвори случајот со превозот на компанијата, ако делот е оштетена за време на превозот.
Сите пакети се двојно проверени и добро спакувани страна на нашите испраќање на катедрата за да бидете сигурни дека тие се безбедни за испорака.Обично ние прогласи пониска вредност и пријавете се "пример" за да се минимизира царина. Вашиот телефонски број е важно за испорака контакт.
•Сите објекти ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса на живеење, бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите.
Повратните информации :
Ние се стремиме да се направи она што е потребно за да се добие објект за вас и се надевам дека сте задоволни со вашиот купување.2 L D 150 HP Нови
Турбо модел :
RHF55 V
Дел Број :
VAA40016 VBA40016 VCA40016 VDA40016 VKA40016
ОЕМ Број :
8980277725 8980277720 8980277721 8980277722
8980277730 8980277731 8980277732 8980277733 898027775
Апликацијата Автомобили :
За ISUZU NRR НПР NQR 75 L 2006-;За GMC 3500 4500 W-Серија 2006 - 5.купувачот презема сите ризици и одговорност доколку тие се одлучат да го инсталирате без стручна помош.
Грижа За Корисниците
•Како клиент на нашите турбополнач, да се грижи за вас е нашиот број 1 Приоритет, ако има било какви прашања со нашите нарачки, ве молиме да ги споделите со нас, така што ние може да помогне за решавање на секоја ситуација.
•Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.2 L
Моторот :
4 HK1-E2 N 4 HK1 E2 N 4 HK1 E2 N 5. Дозволете ни да знаеме што не е во ред и ние секогаш ќе ви даде корист на сомнеж. Ако имате технички прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас да бара да зборувате со нашите механичар на должност.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Име На Модел:
RHF55V 8980277722 За ISUZU НПР NQR 75L 06 - GMC 4500 4HK1-E2N 5.2 L
Frequence Опсег:
.
Објектот Ширина:
20inch
Модел Година:
2006-
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
Турбина Вратило-42CrMo;Турбина Тркало-K418; Турбина Домување QTSiMo
Објектот Висина:
20inch
Автомобил Производител:
Универзална
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Зајакнување на Моторот на воздухот
Објектот Должина:
20inch
Објектот Тежина:
2.5kg
Турбо Модел :
RHF55V VIET Турбо Кертриџ CHRA core
Дел Број:
VAA40016 VBA40016 VCA40016 VDA40016 VKA40016
ОЕМ број:
8980277725 8980277720 8980277721 8980277722 8980277733
ОЕМ Број.:
8980277730 8980277731 8980277732 8980277733 898027775
Апликацијата возило:
За ISUZU NRR НПР NQR 75L 06 - За GMC 3500 4500 W-Серија 5.2 L
Примена на моторот:
4HK1-E2N 4HK1 E2N 4HK1E2N 5.2 L 150HP D
Кул:
Вода за ладење и Масло за подмачкување

Поврзани производи